Zawias 495 EXACTA

Zawias wkręcany z regulacją w trzech płaszczyznach, której dokonuje się za pomocą jednego klucza, bez konieczności demontażu drzwi. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Konstrukcja trzpieni umożliwia stabilne i pewne osadzenie zawiasu.

zobacz więcej

Zawias Invisacta 3D

Invisacta 3D to flagowy model zawiasów firmy Otlav umożliwiający użytkownikowi regulację położenia w trzech płaszczyznach bez konieczności zdejmowania skrzydła drzwi.

zobacz więcej

Zawias Invisacta

Invisacta to nowy model zawiasów dostępny w ofercie firmy Otlav. Budowa zawiasu oparta o 7 osi obrotu gwarantuje bezproblemową pracę przez wiele lat.

zobacz więcej

Stabilizator skrzydła

Stabilizator skrzydła do zawiasów Invisacta 3-D to praktyczny element zapewniający drzwiom dodatkowe wsparcie bez ograniczenia ich funkcjonalności

zobacz więcej

Zawias 057 TRIANT

Zawias wkręcany z regulacją w dwóch płaszczyznach, który stosuje się do dodatkowego, trzeciego skrzydła drzwiowego lub do okna. Może być również stosowany do drzwi bezprzylgowych. Zawias 057 Triant został zaprojektowany z myślą o szybkim montażu oraz o niewielkich wymiarach.
zobacz więcej


Zawias 472 TRIANT

Zawias wkręcany o prostym i eleganckim wyglądzie, z regulacją w trzech płaszczyznach, który stosuje się do dodatkowego, trzeciego skrzydła drzwiowego lub okna. Może być również stosowany do drzwi bezprzylgowych. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Konstrukcja trzpieni umożliwia stabilne i pewne osadzenie zawiasu.
zobacz więcej


Zawias 484 NORDEX

Zawias przykręcany z regulacją głębokości i wysokości, której dokonuje się za pomocą jednego klucza, bez konieczności demontażu drzwi. Charakteryzuje się niezawodnością i łatwością montażu oraz regulacji. Pięć otworów montażowych w każdej płytce zawiasu daje pewność trzymania i stabilność skrzydła drzwiowego.
zobacz więcej


Zawias 485 POMELLAS

Zawias przykręcany z regulacją wysokości, której dokonuje się bez konieczności demontażu drzwi. Charakteryzuje się niezawodnością i łatwością montażu oraz regulacji. Nośność zawiasu zapewniają po trzy śruby mocujące na każdym skrzydełku zawiasu.
zobacz więcej


Zawias 488 SELF CLOSING

Zawias wkręcany z regulacją w trzech płaszczyznach, samozamykający. Przeznaczony do drewnianych drzwi przylgowych. Zaprojektowany do współpracy z zawiasami z serii Exacta. Siła i prędkość zamykania są regulowane.
zobacz więcej


Zawias 491 EXACTA

Zawias wkręcany z regulacją wysokości i głębokości, której dokonuje się za pomocą jednego klucza, bez konieczności demontażu drzwi. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Konstrukcja trzpieni umożliwia stabilne i pewne osadzenie zawiasu.
zobacz więcej


Zawias 495 TRIANT

Zawias wkręcany z regulacją w trzech płaszczyznach, który stosuje się do dodatkowego, trzeciego skrzydła drzwiowego lub do okna. Może być również stosowany do drzwi bezprzylgowych. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Konstrukcja trzpieni umożliwia stabilne i pewne osadzenie zawiasu.
zobacz więcej


Zawias 495 URSUS

Zawias wkręcany z regulacją w trzech płaszczyznach, przeznaczony do ciężkich drewnianych drzwi, również tych o ponadprzeciętnych wymiarach. Posiada aż pięć trzpieni, co gwarantuje stabilność oraz pewne trzymanie skrzydła w linii z ościeżnicą. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację.
zobacz więcej


Zawias 499 ALMAX

Zawias wkręcany z unoszeniem oraz z regulacją w trzech płaszczyznach, której dokonuje się za pomocą jednego klucza, bez konieczności demontażu drzwi. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Konstrukcja trzpieni umożliwia stabilne i pewne osadzenie zawiasu.
zobacz więcej


Zawias MIXACTA WOOD

Zawias wkręcany z regulacją w trzech płaszczyznach, przeznaczony do drewnianych drzwi z euro rowkiem 13 mm. Górna część zawiasu pasuje do euro rowka, natomiast część dolna jest wymienna z dolną częścią zawiasu Ursus o średnicy 16 mm. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Zawias ma nowoczesny, prosty oraz kompaktowy kształt.
zobacz więcej


Zawias 057

Zawias wkręcany z regulacją wysokości i głębokości, której dokonuje się za pomocą jednego klucza, bez konieczności demontażu drzwi. Łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Konstrukcja trzpieni umożliwia stabilne i pewne osadzenie zawiasu.
zobacz więcej