Nasadki do EXACTA 491

Do zawiasu Exacta 491 są dostępne nasadki w różnych kolorach, umożliwiające dopasowanie wyglądu zawiasu do pozostałych okuć zastosowanych na drzwiach. Nasadki mogą być wykonane z aluminium, nylonu lub z mosiądzu oraz mogą posiadać różne kształty: prosty, zaokrąglony lub ozdobny z wieżyczką.

zobacz więcej nasadek do EXACTA 491

Nasadki do EXACTA 495

Do zawiasu Exacta 495 są dostępne nasadki w różnych kolorach, umożliwiające dopasowanie wyglądu zawiasu do pozostałych okuć zastosowanych na drzwiach. Nasadki mogą być wykonane z aluminium, nylonu lub z mosiądzu oraz mogą posiadać różne kształty: prosty, zaokrąglony lub ozdobny z wieżyczką.

zobacz więcej nasadek do EXACTA 495

Nasadki do SELF CLOSING 488

Do zawiasu Self Closing 488 są dostępne nasadki w różnych kolorach, umożliwiające dopasowanie wyglądu zawiasu do pozostałych okuć zastosowanych na drzwiach. Nasadki mogą być wykonane z aluminium lub z mosiądzu oraz mogą posiadać różne kształty: prosty, zaokrąglony lub ozdobny z wieżyczką.

zobacz więcej nasadek do 488 SELF CLOSING

Nasadki do URSUS 495

Do zawiasu Ursus 495 są dostępne nasadki w różnych kolorach, umożliwiające dopasowanie wyglądu zawiasu do pozostałych okuć zastosowanych na drzwiach. Nasadki wykonane są z aluminium.

zobacz więcej nasadek do URSUS 495

Nasadki do ALMAX 499

Do zawiasu Almax 499 jest dostępna lakierowana nasadka z mosiądzu.

zobacz zawias ALMAX 499

Nasadki do BIXACTA 482

Do zawiasu Bixacta 482 są dostępne nasadki w różnych kolorach, umożliwiające dopasowanie wyglądu zawiasu do pozostałych okuć zastosowanych na drzwiach. Nasadki mogą być wykonane z aluminium, nylonu lub z mosiądzu oraz mogą posiadać różne kształty: prosty, zaokrąglony lub ozdobny z wieżyczką.

zobacz zawias BIXACTA 482

Nasadki do NORDEX 484

Do zawiasu Nordex 484 są dostępne nasadki w różnych kolorach, umożliwiające dopasowanie wyglądu zawiasu do pozostałych okuć zastosowanych na drzwiach. Nasadki mogą być wykonane z aluminium, nylonu lub z mosiądzu oraz mogą posiadać różne kształty: prosty, zaokrąglony lub ozdobny z wieżyczką.

zobacz więcej nasadek do NORDEX 484

Nasadki do POMELLAS 485

Do zawiasu Pomellas 485 są dostępne nasadki w różnych kolorach, umożliwiające dopasowanie wyglądu zawiasu do pozostałych okuć zastosowanych na drzwiach. Nasadki mogą być wykonane z aluminium, nylonu lub z mosiądzu oraz mogą posiadać różne kształty: prosty, zaokrąglony lub ozdobny z wieżyczką.

zobacz więcej nasadek do POMELLAS 485

Nasadki do TRIANT 057

Do zawiasu Triant 057 są dostępne nasadki w różnych kolorach i kształtach, umożliwiające dopasowanie wyglądu zawiasu do pozostałych okuć zastosowanych na drzwiach. Nasadki mogą być wykonane z aluminium, z nylonu lub z mosiądzu.

zobacz więcej nasadek do TRIANT 057

Nasadki do TRIANT 472

Do zawiasu Triant 472 są dostępne nasadki w kolorach: chromowany błyszczący lub mosiężny lakierowany, umożliwiające dopasowanie wyglądu zawiasu do pozostałych okuć zastosowanych na drzwiach. Nasadki są wykonane z aluminium lub z nylonu.

zobacz więcej nasadek do TRIANT 472

Nasadki do TRIANT 495

Do zawiasu Triant 495 są dostępne nasadki w różnych kolorach, umożliwiające dopasowanie wyglądu zawiasu do pozostałych okuć zastosowanych na drzwiach. Nasadki mogą być wykonane z aluminium lub z nylonu.

zobacz więcej nasadek do TRIANT 495

Nasadki do MIXACTA WOOD 495

Do zawiasu Mixacta Wood 495 są dostępne nasadki w różnych kolorach, umożliwiające dopasowanie wyglądu zawiasu do pozostałych okuć zastosowanych na drzwiach. Nasadki mogą być wykonane z aluminium, nylonu lub z mosiądzu oraz mogą posiadać różne kształty: prosty, zaokrąglony lub ozdobny z wieżyczką.

zobacz więcej nasadek do MIXACTA WOOD 495

Nasadki do 057

Do zawiasu 057 są dostępne nasadki w różnych kolorach, umożliwiające dopasowanie wyglądu zawiasu do pozostałych okuć zastosowanych na drzwiach. Nasadki mogą być wykonane z aluminium, nylonu lub z mosiądzu oraz mogą posiadać różne kształty: prosty, zaokrąglony lub ozdobny z wieżyczką.

zobacz więcej nasadek do 057