Rewolucja w regulacji w trzech płaszczyznach

Kwintesencją funkcjonalności zawiasów Otlav jest regulacja w trzech płaszczyznach bez konieczności demontażu skrzydła drzwiowego. Regulacji dokonuje się za pomocą klucza w kształcie litery "T", z trzema sześciokątnymi końcówkami. Użycie klucza pozwala płynnie wyregulować zawias we wszystkich trzech płaszczyznach, tak aby ciężar drzwi rozłożony był równomiernie na wszystkich zawiasach. Prawidłowa regulacja zapewnia wieloletnią pracę skrzydła drzwiowego.

Zawiasy z serii Exacta łączą ideę regulacji w trzech płaszczyznach z prostotą i szybkością montażu zawiasów, który może być dokonywany tylko przez jedną osobę. Każda z części zawiasu Exacta została precyzyjnie zaprojektowana i wykonana z materiałów najlepszej jakości.

Zawiasy charakteryzują się jakością i niezawodnością - cechami wszystkich produktów firmy Otlav. Do zawiasów dostępny jest szeroki wybór nasadek nylonowych, aluminiowych lub mosiężnych - pokrytych różnego rodzaju powierzchniami. Dzięki temu kolor zawiasu można idealnie dopasować do pozostałych okuć znajdujących się na drzwiach. .


Regulacja wysokości

Regulacji dokonuje się za pomocą klucza w kształcie litery "T". Jego wkręcanie powoduje uniesienie górnej części zawiasu.

Regulacja boczna w skrzydle

Regulacji dokonuje się za pomocą klucza w kształcie litery "T". Umożliwia precyzyjne ustawienie skrzydła w stosunku do ościeżnicy. Śruba może być wkręcona w każdy rodzaj drewna.

Łożyskowane śruby

Łożyskowane śruby zawiasu ułatwiają precyzyjną regulację, niezmienną z upływem czasu.

Regulacja boczna w ościeżnicy

Regulacji dokonuje się za pomocą klucza w kształcie litery "T". Umożliwia precyzyjne ustawienie skrzydła w stosunku do ościeżnicy. Usytuowanie śruby blisko osi obrotu zapewnia dużą stabilność drzwi w czasie ich obrotu.

Nylonowa wkładka

Górna część zawiasu jest łożyskowana na kulce co zmniejsza tarcie do minimum. Dodatkowo w tej części zawiasu znajduje się nylonowa wkładka, dzięki czemu materiał zawiasu nie ulega zużyciu, nawet w przypadku ciężkich skrzydeł. .