zawias do drzwi drewnianych

Zawias Rollacta 2

Zawias dwucześciowy z regulacją w trzech płaszczyznach, dedykowany do przylgowych drzwi wykonanych z PCV. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Z kolei ustandaryzowane średnice otworów i trzpieni stabilizujących 5 mm pozwalają na oszczędność czasu i kosztów przy produkcji oraz montażu. Dodatkowo zawias ma nowoczesny, prosty oraz kompaktowy kształt.

Rollacta 2 wkręcana jest bezpośrednio w przylgę skrzydła. Dzięki temu przy zamkniętych drzwiach jedynymi widocznymi elementami są części skrzydłowa i ościeżnicowa o średnicy Ø18 mm.

Pobierz katalog Otlav
Wielkość pliku 20 MB
kliknij by pobrac katalog


Zastosowanie

Zawias Rollacta 2 jest przeznaczony do drzwi przylgowych z PCV. Sposób montażu nie ingeruje w uszczelkę obwiedniową, co gwarantuje uszczelnienie na najwyższym poziomie. Ponadto trzpienie stabilizujące gwarantują perfekcyjne dopasowanie zawiasu do skrzydła i ościeżnicy.

zastosowanie zawiasu rollacta 2

Wersje

wersje rollacta 2

Nośność

Nośność dla trzech sztuk zawiasów Rollacta 2 wynosi 100 kg.

rozmieszczenie 2 (dwóch) zawiasów 495 Exacta

Akcesoria do montażu

Do precyzyjnego montażu zawiasu należy stosować przyrządy oraz zestawy przyrządów Otlav. Dostępne są: przyrządy pojedyncze, zestawy dwóch przyrządów wraz z akcesoriami do wiercenia oraz przyrządy na listwie umożliwiające jednoczesny montaż dwóch lub trzech zawiasów.
Zobacz wszystkie dostępne akcesoria do montażu

Rysunki techniczne