Zawias Invisacta 230 3-D

Invisacta 230 3-D to nowy model zawiasów Otlav, który posiada siedem osi obrotu i umożliwia pełne otwieranie drzwi do kąta 180°. Dodatkowo technologia zastosowana w zawiasie pozwala regulować jego położenie w trzech płaszczyznach bez demontowania skrzydła drzwi.

zobacz więcej

Zawias Invisacta 232

Invisacta 232 to model zawiasów firmy Otlav z regulacją położenia w dwóch płaszczyznach (pionowej, głębokości), umożliwiający pełne otwarcie drzwi do 180º.
zobacz więcej


Zawias Invisacta 235 3-D

Invisacta 235 3-D to model zawiasów firmy Otlav z regulacją położenia w trzech płaszczyznach (poziomej, pionowej, głębokości), umożliwiający pełne otwarcie drzwi do 180º.
zobacz więcej


Zawias Invisacta 300 3-D

Invisacta 300 3-D to flagowy model zawiasów firmy Otlav umożliwiający użytkownikowi regulację położenia w trzech płaszczyznach bez konieczności zdejmowania skrzydła drzwi.

zobacz więcej

Zawias Invisacta 303 3-D

Invisacta 303 3-D to model zawiasów firmy Otlav z regulacją położenia w trzech płaszczyznach (poziomej, pionowej, głębokości), umożliwiający pełne otwarcie drzwi do 180º.

zobacz więcej

Zawias Invisacta 305 3-D

Invisacta 305 3-D to model zawiasów firmy Otlav z regulacją położenia w trzech płaszczyznach (poziomej, pionowej, głębokości), umożliwiający pełne otwarcie drzwi do 180º.

zobacz więcej

Zawias Invisacta 310 3-D

Invisacta 310 3-D to model zawiasów firmy Otlav z regulacją położenia w trzech płaszczyznach (poziomej, pionowej, głębokości), umożliwiający pełne otwarcie drzwi do 180º.

zobacz więcej

Zawias Invisacta 301

Zawiasy Invisacta 301 posiadają siedem osi obrotu. Dzięki temu zapewniają stabilną pracę drzwi oraz możliwość całkowitego otwarcia skrzydła do kąta 180°.

zobacz więcej

Zawias EXACTA 491 ∅14

Zawias wkręcany z regulacją wysokości i głębokości, której dokonuje się za pomocą jednego klucza, bez konieczności demontażu drzwi. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Konstrukcja trzpieni umożliwia stabilne i pewne osadzenie zawiasu.
zobacz więcej


Zawias EXACTA 495

Zawias wkręcany z regulacją w trzech płaszczyznach, której dokonuje się za pomocą jednego klucza, bez konieczności demontażu drzwi. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Konstrukcja trzpieni umożliwia stabilne i pewne osadzenie zawiasu.

zobacz więcej

Zawias 488 ∅16
SELF CLOSING

Zawias wkręcany z regulacją w trzech płaszczyznach, samozamykający. Przeznaczony do drewnianych drzwi przylgowych. Zaprojektowany do współpracy z zawiasami z serii Exacta. Siła i prędkość zamykania są regulowane.
zobacz więcej


Zawias URSUS 495

Zawias wkręcany z regulacją w trzech płaszczyznach, przeznaczony do ciężkich drewnianych drzwi, również tych o ponadprzeciętnych wymiarach. Posiada aż pięć trzpieni, co gwarantuje stabilność oraz pewne trzymanie skrzydła w linii z ościeżnicą. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację.
zobacz więcej


Zawias ALMAX 499 ∅16

Zawias wkręcany z unoszeniem oraz z regulacją w trzech płaszczyznach, której dokonuje się za pomocą jednego klucza, bez konieczności demontażu drzwi. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Konstrukcja trzpieni umożliwia stabilne i pewne osadzenie zawiasu.
zobacz więcej


Zawias Bixacta 482 ∅16

Zawias przykręcany z regulacją w dwóch płaszczyznach, dedykowany do przylgowych drzwi i okien wykonanych z PCV. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Zawias ma nowoczesny, prosty oraz kompaktowy kształt. Jest dostępny w wykończeniu galwanizowanym na biało.

zobacz więcej

Zawias Bixacta 483 ∅16

Zawias przykręcany z regulacją w trzech płaszczyznach, dedykowany do przylgowych drzwi i okien wykonanych z PCV. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Zawias ma nowoczesny, prosty oraz kompaktowy kształt. Jest dostępny w wykończeniu galwanizowanym na biało

zobacz więcej

Zawias Rollacta 2

Zawias dwucześciowy z regulacją w trzech płaszczyznach, dedykowany do przylgowych drzwi wykonanych z PCV. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Z kolei ustandaryzowane średnice otworów i trzpieni stabilizujących 5 mm pozwalają na oszczędność czasu i kosztów przy produkcji oraz montażu. Dodatkowo zawias ma nowoczesny, prosty oraz kompaktowy kształt.

zobacz więcej

Zawias Rollacta 3

Zawias trzycześciowy z regulacją w trzech płaszczyznach, dedykowany do przylgowych drzwi wykonanych z PCV. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Z kolei ustandaryzowane średnice otworów i trzpieni stabilizujących 5 mm pozwalają na oszczędność czasu i kosztów przy produkcji oraz montażu. Dodatkowo zawias ma nowoczesny, prosty oraz kompaktowy kształt.

zobacz więcej

Zawias NORDEX 484 ∅16

Zawias przykręcany z regulacją głębokości i wysokości, której dokonuje się za pomocą jednego klucza, bez konieczności demontażu drzwi. Charakteryzuje się niezawodnością i łatwością montażu oraz regulacji. Pięć otworów montażowych w każdej płytce zawiasu daje pewność trzymania i stabilność skrzydła drzwiowego.
zobacz więcej


Zawias POMELLAS 485 ∅16

Zawias przykręcany z regulacją wysokości, której dokonuje się bez konieczności demontażu drzwi. Charakteryzuje się niezawodnością i łatwością montażu oraz regulacji. Nośność zawiasu zapewniają po trzy śruby mocujące na każdym skrzydełku zawiasu.
zobacz więcej


Stabilizator skrzydła

Stabilizator skrzydła do zawiasów Invisacta 3-D to praktyczny element zapewniający drzwiom dodatkowe wsparcie bez ograniczenia ich funkcjonalności

zobacz więcej

Zawias 057 TRIANT

Zawias wkręcany z regulacją w dwóch płaszczyznach, który stosuje się do dodatkowego, trzeciego skrzydła drzwiowego lub do okna. Może być również stosowany do drzwi bezprzylgowych. Zawias 057 Triant został zaprojektowany z myślą o szybkim montażu oraz o niewielkich wymiarach.
zobacz więcej


Zawias 472 TRIANT

Zawias wkręcany o prostym i eleganckim wyglądzie, z regulacją w trzech płaszczyznach, który stosuje się do dodatkowego, trzeciego skrzydła drzwiowego lub okna. Może być również stosowany do drzwi bezprzylgowych. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Konstrukcja trzpieni umożliwia stabilne i pewne osadzenie zawiasu.
zobacz więcej


Zawias 495 TRIANT

Zawias wkręcany z regulacją w trzech płaszczyznach, który stosuje się do dodatkowego, trzeciego skrzydła drzwiowego lub do okna. Może być również stosowany do drzwi bezprzylgowych. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Konstrukcja trzpieni umożliwia stabilne i pewne osadzenie zawiasu.
zobacz więcej


Zawias MIXACTA WOOD

Zawias wkręcany z regulacją w trzech płaszczyznach, przeznaczony do drewnianych drzwi z euro rowkiem 13 mm. Górna część zawiasu pasuje do euro rowka, natomiast część dolna jest wymienna z dolną częścią zawiasu Ursus o średnicy 16 mm. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Zawias ma nowoczesny, prosty oraz kompaktowy kształt.
zobacz więcej


Zawias 057

Zawias wkręcany z regulacją wysokości i głębokości, której dokonuje się za pomocą jednego klucza, bez konieczności demontażu drzwi. Łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Konstrukcja trzpieni umożliwia stabilne i pewne osadzenie zawiasu.
zobacz więcej